Je bent iemand die werk maakt van een vrouw en interesse toont en deelt ,voor dat er de volgende stap is. Je gaat niet overhaasten en bent liefdevol. Je weet steeds weer te verrassen en bent verzorgt!
natuurlijk een gezellige vent met wie ik heerlijk kan feesten zoals bij de carnavals! maar alsjeblieft geen drank orgel! Geniet maar drink met mate zeg ik altijd. Lief en warm. Een avondje op de bank met een wijntje kun jij ook erg goed waarderen
Mijn tieten zijn groot en je kunt ze zeker gebruiken, om zulke goede seks te hebben. Eerst mijn tieten en daarna vul je mijn gaten met je super geile lul. Klaar voor hete seks?
Een zorgzame man zonder al te betuttelend over te komen, ik kan mijn eigen boontjes wel doppen maar het zou wel fijn zijn dat er iemand voor mij klaar staat als ik dat nodig heb. Die zijn arm om me heen slaat bij een moeilijk moment of ook de tranen over zijn wangen heeft van het lachen als ik iets leuks vertel.
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GalloreSun, 48 jaar · Heinkenszand
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige
IkBenMireille, 46 jaar · Emmen
Wil een nieuwe en spannende erotische ervaringen beleven met een ervaren man die mij nog wat bij kan leren.
Sanja1, 49 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een leuke, gezellige, eerlijke, betrouwbare, lieve, spontane, humoristische, respectvolle, monogame
BLK X, 49 jaar · Cadzand
Als ik je gedag moest zeggen, zou ik zeggen dat ik me thuis voel. En ik van kijken naar Netflix of elk filmgenre.
Latinababy2015, 46 jaar · Delft
Ik wil graag spannende en intresante mannen ontmoeten
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.