Weet jij een vrouw als ik een fijn gevoel te geven, kan jij mij op mijn gemak laten voelen en er voor zorgen dat ik uit mijn schulp kruip? Dan zoek ik jou!
Iemand die mij vlindertjes in mijn buik kan bezorgen en mij behandelt zoals hijzelf behandeld wilt worden. Ik hoop hier iemand te vinden die mij een goed gevoel over mijzelf zal geven.
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en uitstraling, laat dan maar zeker wat van jou horen!
Ben jij die charmante man van 35+, die het met mij nog veel gezelliger wil maken? Stuur mij dan een berichtje waar ik blij van word. Afstand is geen bezwaar, uit de buurt of niet.
de nederlandse mannen zijn anders dan de australiers, wel in positieve zin natuurlijk. ik hou van uitgaan, lekker eten en zwemmen. zoek ook een man die lekker sportief is, spontaan en vrolijk. makkelijk in de omgang en niet al te egoistisch. ik heb daar slechte ervaring mee. interesse, stuur mij een berichtje
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Timeles, 49 jaar · Nagele
Jij hebt net als ik een voorliefde voor toneel of opera en je zoekt ook iemand om hier samen over te kunnen babbelen en ervan
Zuidhollandse47, 49 jaar · Hellevoetsluis
Goed nu moet ik hier iets over een man zeggen, misschien zit je in een soortgelijke situatie en ligt Abraham bij jou op de loer.
Schobbelaarke, 47 jaar · Leuven
Haha je denkt een rood licht te zien en stopt en komt er dan achter dat je voor mijn profiel bent gestopt en als je dan toch stil
Manda19690215, 48 jaar · Heverlee
ik zoek iemand die ook spontaan en gezellig samen zijn
LinCLin, 46 jaar · Zeewolde
Een echte vriend, een maatje ongeacht wat er gebeurt en ik wil ontdekken of jij en ik iets moois kunnen laten gebeuren. Dat
Kopkluiver, 47 jaar · Diest
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar