Zie jij het zitten dat maatje te zijn? Want dat zou echt wel heel erg fijn zijn en dan zou ik het ook echt fijn vinden om je te leren kennen. We willen natuurlijk wel alles van elkaar weten. Wat we bijvoorbeeld leuk vinden om te doen.
Je moet een man zijn die zeer hygienisch is. Een man die houdt van gezelligheid en er geen moeite mee heeft sex met mij te hebben op spannende plekjes!
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en uitstraling, laat dan maar zeker wat van jou horen!
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf. verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn en verder moet het dan vanzelf gaan he... Dus mannen wil je wat meer over/van mij weten? Reageer en laat het
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lachbeelllroos, 47 jaar · Boortmeerbeek
Je zoekt er niet te veel achter gelijk. Je bent misschien zelf ook gescheiden en voor de rest maakt het me helemaal niks uit.
HMMSNDY, 49 jaar · Tubbergen
Mijn hart zal een sterke man toebehoren, de man die in mijn hart de vlam zal doen ontwaken! Ik ben een vrouw die van het vertrouwen
Vera345, 47 jaar · Heemserveen
Jij bent een man die wel houd van een vrouw met een eigen mening en een bijzondere uitstraling. Jij ziet het wel zitten om met
Amanymf, 45 jaar · Ophoven
gelijkgestemde man met enige standing en cultuur maar ook humor !
Black Rose, 49 jaar · Kluisbergen
Volgt
BrookeT70, 47 jaar · Idzega
Kan je me het gevoel geven dat ik gewild ben? Sexy? Een vrouw? Kun je met me vrijen omdat je het wilt en je je tot me aangetrokken