Zie jij het zitten dat maatje te zijn? Want dat zou echt wel heel erg fijn zijn en dan zou ik het ook echt fijn vinden om je te leren kennen. We willen natuurlijk wel alles van elkaar weten. Wat we bijvoorbeeld leuk vinden om te doen.
Laat jezelf die uitdaging zijn, een nieuwe persoon in mijn leven zal wonderen doen en me nog meer opwekking geven. Met veel plezier is leren zoveel gemakkelijker. Ben je je bewust van je eigen spanning in je lichaam? Ben je klaar voor de volgende stap in je leven en bij voorkeur met mij?
Als alles wat ze zeggen kunt puur en alleen Ja is of Nee. Dan stopt het voor mij direct. Ik hoor liever andere antwoorden als ik iemand iets verteld of vraagt. En verder gewoon even de poging nemen om mij iets te laten vertellen en zelf ook het een en ander los te laten. Dan zie ik een leuke tijd en geen problemen