Misschien bestaat de man waar ik over droom wel helemaal niet, ook al heb ik echt niet zo veel eisen. Dik val op mannen met donker haar en een mooi lichaam. De lach is belangrijks en natuurlijk de ogen, ik moet van je kunnen smelten!
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een goed inspiratie voor mij zijn ;) Een romantisch diner voor twee bij kaarslicht, met een wijntje op de bank en een spannende hete nacht. Denk jij dat jij hieraan voldoet?? Mail mij!!
Echte liefde en echt geluk is alles wat we nu nog nodig hebben. Dus we doen gewoon wat we leuk vinden en doen waar we van houden. Alleen die puurheid zou ons zover kunnen brengen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Macciee, 46 jaar · Hoegaarden
Natuurlijk is het fijn om wat op te bouwen en te doen waar we zin in hebben. Dat is voor mij ook zeker de eerste stap. Maar het doel
Sweetmady, 45 jaar · Swifterbant
De man die ik wil vinden, is serieus en oprecht. Hij weet wat hij wil in dit leven. Hij wil een gezin stichten en kinderen krijgen.
All1969, 48 jaar · Vorselaar
Zullen wij eens samen een avondje doorbrengen samen? Lekker tegen elkaar aan kruipen en elkaars warmte voelen? Hopelijk
Driegangenmenu, 45 jaar · Aarschot
Tja, het klinkt zo gauw of je een heel eisenpakket hebt als je hier wat neer gaat zetten, terwijl ik eigenlijk alleen maar iemand
AnNie6905, 48 jaar · Wanssum
Jij bent een echte bourgondiër en vind het heerlijk als ik een keer voor je kook. Je wil ook graag verwend worden door
KrstiinaX, 49 jaar · Veurne
Als jij ook met mij samen zou willen zijn dan denk ik dat wij wel het één en ander hebben om naar uit te kijken