Jij bent net als mij spontaan en vindt dat het nu ook wel tijd wordt om meer van het leven te genieten als daarvoor. Met een leuke vrouw als mij natuurlijk. ;-) Je hebt een goede opvoeding genoten, verzorgd jezelf goed en dagelijks, hebt een goed zelfvertrouwen en je bent een zeker iemand.
ik denk dat ik niet al te veel wensen en eisen aan de ander heb en als ik die wel zou opleggen heb ik nog de kans dat je me gillend weg zou rennen haha..
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jolandaop, 46 jaar · Zande
Een aardige galante man die niet te veel met zichzelf bezig is. Jij staat open voor het ontmoeten van nieuwe mensen. Ik heb
IngeV, 47 jaar · Susteren
volgt
Miekewilgenieten, 45 jaar · Almere
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we
ZonneSchijn, 48 jaar · Zwolle
Ik laat me graag verrassen door jou. Stuur je me een berichtje? Alvast een knuffel!
JeannetteB, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Jij hebt voldoende haar op je tanden om mij tegen te spreken en je bent ook op zoek naar wat romantiek in je leven!
Marie X, 49 jaar · Middelburg
Echt iemand die zichzelf durft te omschrijven als lief. En ook zo is in het dagelijks leven. Een beetje past bij mij. En eerlijk