Voor die mannen die mij wel zouden willen ontmoeten, heb ik niet echt een gebruiksaanwijzing (hihi) of eisen. Zolang jij echt bent en geen oplichter bent of zoiets... Natuurlijk mag je zo knap zijn als je zelf wilt, als je ook maar een goed hart hebt. Dat zie ik zeker als een pré!
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord worden maar ook niet alleen zijn. Je bent verder gewoon een leuk persoon en af en toe een pint teveel moet kunnen. Ik kan weleens vergeten hoeveel ik op had.
Ben je ook opzoek naar gezelschap en wil je leuke dingen doen zoals, een dagje weg, gezellig samen op de bank voor de televisie of uit eten of iets totaal anders. Je bent verzorgt en eerlijk!
natuurlijk een gezellige vent met wie ik heerlijk kan feesten zoals bij de carnavals! maar alsjeblieft geen drank orgel! Geniet maar drink met mate zeg ik altijd. Lief en warm. Een avondje op de bank met een wijntje kun jij ook erg goed waarderen