Als je op zoek bent naar een neukmaatje, kan ik die rol voor je spelen. Ben je nu klaar voor mij? Laten we deze werkelijkheid voor ons maken. Ik weet zeker dat dit vandaag zo goed voor ons zal zijn.
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel blij en vrolijk van wordt op het moment dat we samen zijn. Relaxt en weet dat er inderdaad een verschil is tussen mannen en vrouwen en niet alleen lichamelijk :)
Ik zoek vooral een goede vriend, een man waarmee ik dezelfde interesses kan delen. Die er goed verzorgd uitziet en spontaan is.
Marshafijn, 46 jaar · Fijnaart
♥ Noord-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik vind het erg leuk als jij van honden houdt, lekker samen gaan wandelen. Ik denk dat een man die stevig in zijn schoenen staat het best bij past. Een doorzetter die er helemaal voor gaart als hij iets wil bereiken. Als jij een auto hebt is dat wel handig.
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook een minnaar nodig die op koude nachten bij me blijft. Ik heb iemand nodig om mee te knuffelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Payyton- -, 46 jaar · Middelkerke
Opzoek naar een man die ik kan vertrouwen, iemand die serieus op zoek is naar de liefde. Een man waar ik op kan bouwen!
Roselie71, 46 jaar · Leiden
Niet te groot, hygienisch en zeker met een beetje humor,
Elianaaah, 49 jaar · Mechelen-Bovelingen
Ga met mij op avontuur en natuurlijk gaan we er de beste seks aan over houden. Ik weet waar ik het voor doe en daar ga ik dan ook
MarJoLein69, 48 jaar · Hendrieken
Een begin maken is het halve werk en als wij een goed gesprek kunnen opstarten is er misschien van alles mogelijk. De tijd zal
Babs5, 48 jaar · Doesburg
Vraag het
ChannXx, 48 jaar · Melden
Ik wil de man van mijn dromen ontmoeten. En ik kan je vertellen dat het echt heel leuk gaat worden. We doen wat we zo leuk vinden