Jij bent net als mij spontaan en vindt dat het nu ook wel tijd wordt om meer van het leven te genieten als daarvoor. Met een leuke vrouw als mij natuurlijk. ;-) Je hebt een goede opvoeding genoten, verzorgd jezelf goed en dagelijks, hebt een goed zelfvertrouwen en je bent een zeker iemand.
Ben je ook opzoek naar gezelschap en wil je leuke dingen doen zoals, een dagje weg, gezellig samen op de bank voor de televisie of uit eten of iets totaal anders. Je bent verzorgt en eerlijk!
Laat jezelf die uitdaging zijn, een nieuwe persoon in mijn leven zal wonderen doen en me nog meer opwekking geven. Met veel plezier is leren zoveel gemakkelijker. Ben je je bewust van je eigen spanning in je lichaam? Ben je klaar voor de volgende stap in je leven en bij voorkeur met mij?
Ook jij weet precies wat je wilt en wil de komende jaren nog genieten met een gezellige vrouw aan je zijde. Je mag ook best iets jonger of ouder zijn dat is voor mij helemaal geen probleem, als je maar sociaal en lief bent dat vind ik het belangrijkste.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SuzanJD, 46 jaar · Den Haag
Een mannelijke man met twee geweldige armen om in weg te duiken. Die kan genieten van knuffelen op de bank, een avondje theater
Evelief1970, 47 jaar · Bellingwolde
Jij bent die leuke man die met mij wil daten. Die het fijn vind een goed gesprek te hebben maar ook een avondje uit wel ziet zitten.
Miss Ava, 45 jaar · Oude Pekela
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen
Feestjebeestje, 47 jaar · Lillo
Je bent een gezellig vent, vaak vrolijk en optimistisch, je houdt van goed gezelschap om je heen, liefst een leuke dame! Je
Soerinde, 45 jaar · Haarlo
Laten we goed zijn voor elkaar. Ben je enthousiast over de dingen die we samen kunnen doen? Ik hoop dat dit het begin is van iets
Rubensvrouwtje, 46 jaar · Brasschaat
Wat staat er op jou boodschappen lijstje. Misschien kun jij het omschrijven in vleessoorten of ook in kaas soorten. Misschien