Jij bent net als mij spontaan en vindt dat het nu ook wel tijd wordt om meer van het leven te genieten als daarvoor. Met een leuke vrouw als mij natuurlijk. ;-) Je hebt een goede opvoeding genoten, verzorgd jezelf goed en dagelijks, hebt een goed zelfvertrouwen en je bent een zeker iemand.
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf. verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn en verder moet het dan vanzelf gaan he... Dus mannen wil je wat meer over/van mij weten? Reageer en laat het
Een man die ook wel een beetje sportief is, het moet niet maar wie weet kunnen we samen hardlopen. Een ondernemende man, die niet saai op de bank wilt zitten na het werk maar die er nog graag op uit gaat en van spanning houd.
Je moet heel open voor me zijn, vriendelijk en attent zijn. Ik moet me eerst op mijn gemak voelen voordat we iets anders doen, je moet goed voor me zijn en me natuurlijk met respect behandelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tif1968, 49 jaar · Stadskanaal
Je bent al bekent met sm, of je wilt er met mij eens aan beginnen. Je hebt er altijd al van gedroomd om een slavinnetje te hebben.
Yvonnezoekt, 46 jaar · Roermond
Ben jij gezellig.. goed verzorgt..veel humor..lief.. modebewust..je woordje klaar.. Dan wie weet...........een leuke
Liefroxy, 49 jaar · Halmaal
Jij bent zelf ook vrijgezel (of gescheiden), het maakt niet uit of je wel of geen kinderen hebt (ik heb er zelf geen). Belangrijke
Ava-x-, 47 jaar · Utrecht
Ik zou graag de juiste man voor me vinden. Ik denk dat mijn man ergens is en ik zal op hem wachten. Ik denk dat die speciale persoon
MelkKoetjes, 48 jaar · Heerde
Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het
PussyDelight, 49 jaar · Kortrijk
Een kattenliefhebber, Niet in het bezit zijn van een hond. aardig, ondeugend, een leider, af en toe een beetje stout...