Ik weet wel wat ik wil bereiken in het leven ik weet alleen nog niet met wie. Ik hoop iemand te vinden die hetzelfde als ik in het leven wil bereiken en dat we dan gelukkig kunnen worden op wat voor manier dan ook.
Je weet hoe je een goede vrouw moet waarderen en je vindt het niet erg als ik je als eerst beter leer kennen. Ik wil dat we ons beide op ons gemak voelen. Je bent ook heel goed gemanierd.
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat wel een mooie start. Zullen we dat elkaar gewoon gunnen?
Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige goedsul. Dus eigenlijk van alles een beetje in 1 man.
Een man die niet in hokjes denkt en mijn uiterlijk ook wel leuk vind. Als jij zelf ook tattoos of piercings zou hebben vind ik dat alleen maar leuk. Jij bent iemand die zichzelf is ieder in zijn waarde laat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LetsChat, 45 jaar · Almelo
Je hoeft van mij geen romanticus te zijn of een ware cupido, maar een beetje romantiek heeft elke vrouw wel nodig. Voor mij
Crazylaura46, 47 jaar · Hoepertingen
Jij bent een gezellige man die midden in het leven staat. Je bent charmante en je wilt graag andere mensen helpen. Ook heb je
LoetjeSingle, 49 jaar · Kuurne
Volgt
Bilief, 48 jaar · Eemnes
Volgt
Maastrichtse, 46 jaar · Maastricht
Als hier mannen zijn die iemand als mij wel zien zitten? Stuur een berichtje en dan kunnen wij elkaar beter leren kennen...
Tandenborstel, 48 jaar · Formerum
openstaan voor een relatie, genieten van het leven, leuke dingen willen doen