Ik zoek een man die zich thuis voelt in de sauna. Iemand die bereid is om daar te ontmoeten en er helemaal heen te gaan. Dus ik ben op zoek naar iemand die seks wil hebben.
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje te sturen, zou dagtaak zijn. Mocht ik interesse hebben, stuur ik je uiteraard een berichtje terug. Stellen die interesse hebben: ik date alleen samen met mijn vriend!!!
Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige goedsul. Dus eigenlijk van alles een beetje in 1 man.
Er zijn veel profielen die ik hier heb gezien en het maakt me aangetrokken maar te verlegen om eerst een bericht te sturen, maar zal het proberen. Ik hoop dat een van jullie zal antwoorden. Misschien blijf ik als je in mij geïnteresseerd ben.