Tijd voor actie, ik wil een man leren kennen om iets geweldigs mee op te bouwen en te doen waar we achter staan. Dat geeft me dat heerlijke gevoel en ben er dan ook wel erg blij mee!
Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje te sturen, zou dagtaak zijn. Mocht ik interesse hebben, stuur ik je uiteraard een berichtje terug. Stellen die interesse hebben: ik date alleen samen met mijn vriend!!!
Ik ben om heel eerlijk te zijn wel op zoek naar een vaste relatie. Dat hoeft natuurlijk niet gelijk, maar als blijkt dat we het goed met elkaar kunnen vinden en dezelfde dingen leuk vinden om te doen sta ik daar wel voor open, en jij?
Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt. Laten we het hier voor ons beter maken.
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat wel een mooie start. Zullen we dat elkaar gewoon gunnen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miekewilgenieten, 45 jaar · Almere
Een serieuze man die open staat voor een relatie, die graag een band met mij zou willen opbouwen om te zien of het klik en of we
EmmylouXX, 46 jaar · Loosdrecht
Een man die dezelfde interesses heeft. Nou als dat zo is dan zullen we zoveel dingen hebben om over te praten, toch? en ik wil
Ma-LissaX, 47 jaar · Laren
Ik ben op zoek naar nieuwe vrienden hier. Ik ben heel nuchter en sociaal. Misschien kunnen we zelfs een paar drankjes drinken.
ColbyGreen, 45 jaar · Dirksland
ik ben op zoek naar leuke mensen hier voor leuke contacten en ik zie het wel verder
De-storm, 45 jaar · Bovensmilde
Ik vind het heel belangrijk dat wij ons goed kunnen aan voelen dat we niet langs elkaar heen leven maar het pad samen volgen
Wg23, 48 jaar · Aartswoud
Een vrouw die naast haar man nog een man erbij wil hebben, windt dat jou niet op? Als het ons beide bevalt ik wil graag een triootje