Een seksbuddy dat is wat ik zoek, niks meer en niks minder. Een man die mij intens kan laten genieten van seks en die ook een beetje weet te variëren tijdens ons spel. Want ik hou wel van een beetje afwisseling.
Ben je ook opzoek naar gezelschap en wil je leuke dingen doen zoals, een dagje weg, gezellig samen op de bank voor de televisie of uit eten of iets totaal anders. Je bent verzorgt en eerlijk!
Ik zou graag weer eens verliefd zijn en zoek daarom naar een leuke, lieve, vriendelijke, gezellige, sociale, knuffelbare, vrolijke, eerlijke, betrouwbare man. Er zijn vast nog meer pre's op mijn lijst, maar dat vul ik later nog wel eventjes in. Alleen reageren met foto en een persoonlijk berichtje
Je weet hoe je een goede vrouw moet waarderen en je vindt het niet erg als ik je als eerst beter leer kennen. Ik wil dat we ons beide op ons gemak voelen. Je bent ook heel goed gemanierd.
Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer samen aan tafel zitten als je gaat eten. Ben je klaar om de liefde van je leven dan toch te vinden?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
IkbenCarla, 47 jaar · Schulen
Ik ben altijd trouw geweest dus deze stap heb ik niet eerder genomen. Ik ben namelijk nu gescheiden en vind dat ik best nog wel
Julienne70, 47 jaar · Bergambacht
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden.
Esteban00Single, 47 jaar · Mol
volgt
Marilyn72, 45 jaar · Arum
Ik hoop een man te ontmoeten die ook agressief kan zijn met mijn lichaam en ook in bed. Ik wil een man die heel vurig een zoen kan
Im Franny, 49 jaar · Scherpenisse
Je nodigt mij bij jou thuis uit, we hebben heel erg veel plezier samen en zullen de hele nacht genieten van lekkere seks!