Er zijn veel profielen die ik hier heb gezien en het maakt me aangetrokken maar te verlegen om eerst een bericht te sturen, maar zal het proberen. Ik hoop dat een van jullie zal antwoorden. Misschien blijf ik als je in mij geïnteresseerd ben.
Als het jou wat lijkt om met mij lekker geil te genieten, dan zou ik graag wat meer over jou te weten willen komen. Wat jij mij bijvoorbeeld te bieden hebt in bed. Ik kijk nu al uit naar jouw, misschien wel, geile bericht!
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
natuurlijk een gezellige vent met wie ik heerlijk kan feesten zoals bij de carnavals! maar alsjeblieft geen drank orgel! Geniet maar drink met mate zeg ik altijd. Lief en warm. Een avondje op de bank met een wijntje kun jij ook erg goed waarderen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PatriciavdM, 46 jaar · Markelo
Ik val op mannen met lang haar, dus als je lang haar hebt is dat duidelijk in je voordeel. Als je iets weg hebt van Clint Eastwood
Poocaasweet, 46 jaar · Groningen
Als jij een man bent die de natuur ook op waarde kan schatten en ook graag wandelt, of fietst, dan ben jij degene die ik zoek!
Amri69, 47 jaar · Hellendoorn
Ben een lieve, zorgzame en eerlijke vrouw die graag weer een man om zich heen wil hebben.
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.
StoutexMia, 45 jaar · Kortrijk
Als je altijd nat bent dan is dat best wel lekker, maar ik moet wel een man hebben die ook een hoog libido heeft zodat we niets
Inge816, 47 jaar · Ammerzoden
Iemand die bij me past en dat klinkt natuurlijk wel heel erg vaag. Maar zo'n moeilijk mens ben ik niet hoor. Geen ingewikkelde