Een schat van een man die alles voor zijn vrouwtje wil doen. Wij leren elkaar iets beter kennen en dan beslissen wij op welke voet wij verder met elkaar gaan. Zullen we de eerste keer in het Carlton Oasis hotel in Spijkenisse afspreken? Doen we daar een drankje en misschien daarna zwemmen?
Een man die niet in hokjes denkt en mijn uiterlijk ook wel leuk vind. Als jij zelf ook tattoos of piercings zou hebben vind ik dat alleen maar leuk. Jij bent iemand die zichzelf is ieder in zijn waarde laat.
Ik heb geen eisen, zolang ik mij maar op mijn gemak bij jou voel. Eerlijk en geen jaloerse type, verder heb ik eigenlijk niet veel op aan te merken, zolang wij het maar beiden naar onze zin zullen hebben.