Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat wel een mooie start. Zullen we dat elkaar gewoon gunnen?
ik denk dat ik niet al te veel wensen en eisen aan de ander heb en als ik die wel zou opleggen heb ik nog de kans dat je me gillend weg zou rennen haha..
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.
Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten of verwerken. Je bent dus positief in het leven!
Zelf ben ik inmiddels ook gescheiden. Ik voel me niet eenzaam maar heb wel behoefte om af en toe in iemand zijn armen te kruipen. Welke man komt mij eens heerlijk knuffelen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marasa, 46 jaar · Hummelo
Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je
MoniSingle, 45 jaar · Kruiningen
Volgt
VingerAflikken, 47 jaar · Middelburg
een hele lieve vent die mij eens lekker gaat en kan verwennen. En het liefst zo snel mogelijk mij de liefde wil bedrijven. ;)
RedMaggy, 47 jaar · Rummen
Ik wil voor het beste gaan. Ik wil gaan voor een geweldige tijd en een super geil seksfeestje met jou. Ik ben de flirt en flirten
Ninasingl196802, 49 jaar · Grazen
Iemand die een constante in mijn leven wordt. Niet alleen om tegenslagen te verwerken maar ook om gewone leuke dingen mee
OfficeLady0, 49 jaar · Meppel
Ik zoek een serieuze en stabiele man, die sterk in zijn schoenen staat en open staat voor een serieuze relatie met mij! ;)