Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat wel een mooie start. Zullen we dat elkaar gewoon gunnen?
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!
Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn, bent erg lief, houdt van kattenkwaad,, bent speels en serieus, Ik ben geïnteresseerd in mensen en denken en kan niet tegen onrechtvaardigheid, zou fijn zijn als jij dat ook
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Knuffel 1970, 47 jaar · Nieuw Vennep
Volgt
Heftig Hoor, 45 jaar · Rhenen
Een man die me accepteert zoals ik ben, die vrede heeft met mijn verleden en beseft dat het verleden voorbij is en dat iedereen
ReginaLucky, 47 jaar · Megchelen
Mensen die me kunnen leren hoe ik tijd voor mezelf kan maken. Mensen die me kunnen motiveren om leuke dingen te gaan doen en
C4mmeron, 49 jaar · Harmelen
Wil je mijn seksmaatje zijn, kan jij die voor mij zijn ? Zorg ervoor dat we van elkaar gaan genieten als we elkaar ontmoeten.
Quirr-ine, 49 jaar · Hoeleden
Je bent een heer en je neemt me mee voor een leuk gesprek met koffie op een dag!
Sanja1, 49 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een leuke, gezellige, eerlijke, betrouwbare, lieve, spontane, humoristische, respectvolle, monogame