Ik zou graag weer eens verliefd zijn en zoek daarom naar een leuke, lieve, vriendelijke, gezellige, sociale, knuffelbare, vrolijke, eerlijke, betrouwbare man. Er zijn vast nog meer pre's op mijn lijst, maar dat vul ik later nog wel eventjes in. Alleen reageren met foto en een persoonlijk berichtje is natuurlijk altijd leuker!
Ook jij weet precies wat je wilt en wil de komende jaren nog genieten met een gezellige vrouw aan je zijde. Je mag ook best iets jonger of ouder zijn dat is voor mij helemaal geen probleem, als je maar sociaal en lief bent dat vind ik het belangrijkste.
Iemand die dol is op reizen ook. Iemand die meegaat en met mij van elk moment kan genieten. Een persoon die gelukkig zal zijn als we eenmaal naar een aantal verschillende plaatsen kunnen gaan!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HennieS, 45 jaar · Veeningen
, het hele verhaal. Ik denk een combinatie van superman en jij ;-) Iemand die mij kan laten lachen wanneer ik verdrietig ben,
Snoepje71, 45 jaar · Uithoorn
Jij staat positief in het leven en doet je eigen ding. Ik vind het belangrijk dat je elkaar ook vrij moet kunnen laten om je eigen
BlondJe70, 47 jaar · Brugge
Wanneer ik voor je kook vind je het gezellig bij me te staan met een glaasje wijn en misschien help je wel met koken.
Davinaahh, 48 jaar · Grembergen
Jij bent ook op zoek naar een seks-vriendinnetje en je wilt er helemaal voor gaan en er je best voor doen. Ik wil het hele pakket,
Poocaasweet, 46 jaar · Groningen
Als jij een man bent die de natuur ook op waarde kan schatten en ook graag wandelt, of fietst, dan ben jij degene die ik zoek!
Sann1968, 48 jaar · Afferden
Het maakt mij niet uit hoe jij eruit ziet. Als jij mij neemt zoals ik ben en ik jou dan hebben wij toch niets meer nodig, behalve