Ik kan soms best gekke streken hebben, maar dat valt bij jou goed, je houd van humor en van lachen. Maar eigenlijk hoop ik dat je van meer houd, je snapt me wel toch? Of moet ik het even beter aan je uitleggen?
Je moet een man zijn die zeer hygienisch is. Een man die houdt van gezelligheid en er geen moeite mee heeft sex met mij te hebben op spannende plekjes!
Je ben een man die vol in het leven staat, je bent serieus maar ook een lekkere flapuit. Je vind het heerlijk om naar een ondergaande zon te kijken, maar je houd ook van een feestje. Het belangrijkste is dat je graag een vrouw wilt leren kennen!
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een goed inspiratie voor mij zijn ;) Een romantisch diner voor twee bij kaarslicht, met een wijntje op de bank en een spannende hete nacht. Denk jij dat jij hieraan voldoet?? Mail mij!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Stoerenzacht, 45 jaar · Oosterend
Kan hier een heel lijstje neerzetten met eisen maar daar gaat het niet om. We kijken gewoon of het klikt.
Elzbieta, 49 jaar · Roeselare
Ik zou eerst wel iemand leren kennen, chatten, fotos uitwisselen en dan zien we wel verder.... maar wel met de hoop op iets
Charleeneu, 48 jaar · Zwaag
Ik ben op zoek naar een man die mijn partner kan zijn in het geven van plezier aan mijn lichaam. Iemand die me een elektrisch
HakunaMatatta, 48 jaar · Beverwijk
Ik zoek dus een man met een HakunaMatatta instelling die altijd probeert aan elk scenario een positieve draai te geven en
Nasty Hx, 47 jaar · Begijnendijk
Als we seks gaan hebben dan doen we dat echt niet alleen maar in bed. Ook buiten denk ik aan, buiten seks is te lekker voor woorden.
Daphne Miss, 46 jaar · Steyl
Jij bent ook een lezer en begeeft je graag in boekenwinkels, in een parkje en kan genieten van een lekker bak koffie op het terras