Een sterkzinnige man, een strikte man die voor zijn vrouw zorgt en beschermt, degene waar hij van houdt, dat is de enige wat ik hoop tegen te komen. Als Cupido zijn pijl schiet en ons precies in de roos raakt.
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar sex
Marshafijn, 46 jaar · Fijnaart
♥ Noord-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik vind het erg leuk als jij van honden houdt, lekker samen gaan wandelen. Ik denk dat een man die stevig in zijn schoenen staat het best bij past. Een doorzetter die er helemaal voor gaart als hij iets wil bereiken. Als jij een auto hebt is dat wel handig.
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Als alles wat ze zeggen kunt puur en alleen Ja is of Nee. Dan stopt het voor mij direct. Ik hoor liever andere antwoorden als ik iemand iets verteld of vraagt. En verder gewoon even de poging nemen om mij iets te laten vertellen en zelf ook het een en ander los te laten. Dan zie ik een leuke tijd en geen problemen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rania19690723, 48 jaar · Ramsdonk
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind
Goldenpuppy, 48 jaar · Middelburg
Bereid zijn om voor ware liefde te verhuizen, ook opzoek zijn naar wat meer in het leven. Lekker genieten van het zeeuwse landschap
L0ngwayy, 49 jaar · Nijmegen
Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man.
Blue-eyes690218, 48 jaar · Gors-Opleeuw
Een man die samen met mij op pad wil, kijken wat er allemaal nog meer te doen is op seks gebied. Kijken wat kan en wat we fijn vinden.
EsteehXxx, 48 jaar · Julianadorp
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel
Raeylyynn-, 46 jaar · Meldert
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel