Ik kan soms best gekke streken hebben, maar dat valt bij jou goed, je houd van humor en van lachen. Maar eigenlijk hoop ik dat je van meer houd, je snapt me wel toch? Of moet ik het even beter aan je uitleggen?
Ik je hier niet ontmoeten maar in het echt. Ik heb eerder op een sekssite gezeten en ben graag alleen met jou! Dus ik ben op zoek naar een man die durft en die van harde seks houdt. Ik ben niet iemand die je voorzichtig aan moet pakken het mag van mij best een beetje ruig!
Ja want kan ik hier nu weer zeggen? Dat je knap moet zijn, grappig, enthousiast, doelgericht, verantwoordelijk? Al dat soort dingen en meer...ja dat kan, maar dat doe ik niet, iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten en daar kom ik dan ook graag achter. En daarnaast: het klinkt of het klikt niet.
Ben jij die charmante man van 35+, die het met mij nog veel gezelliger wil maken? Stuur mij dan een berichtje waar ik blij van word. Afstand is geen bezwaar, uit de buurt of niet.