Wat ik zoek is een leuke man die humor heeft en avontuurlijk is. Die met beide benen op de grond staat en ook wel wat te vertellen heeft. Leeftijd is voor mij niet zo belangrijk als het maar goed voelt en de klik er is. Ik zou zeggen als jij je aangetrokken voelt reageer dan snel en dan zien we wel waar ons schip
Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer samen aan tafel zitten als je gaat eten. Ben je klaar om de liefde van je leven dan toch te vinden?
Ik ben om heel eerlijk te zijn wel op zoek naar een vaste relatie. Dat hoeft natuurlijk niet gelijk, maar als blijkt dat we het goed met elkaar kunnen vinden en dezelfde dingen leuk vinden om te doen sta ik daar wel voor open, en jij?
Je bent iemand die werk maakt van een vrouw en interesse toont en deelt ,voor dat er de volgende stap is. Je gaat niet overhaasten en bent liefdevol. Je weet steeds weer te verrassen en bent verzorgt!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ammmy2u, 48 jaar · Lexmond
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit
Laathetzien, 45 jaar · Deinze
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor
-Petra-, 47 jaar · Arnhem
volgt
LaylaNass, 47 jaar · Hengelo
Gezellig en later misschien meer.. Wordt vervolgt...
HeteManGezcht, 47 jaar · Rilland
Je vind persoonlijke hygiëne belangrijk en je bent verantwoord zoals met condoom. Je moet het lang kunnen volhouden
Eviaal71, 46 jaar · Eggewaartskapelle
Geen idee of het kan, en geen idee of u het bent. Ik weet wel dat er maar een manier is om daar achter te komen en dat is het uit proberen.