Ja want kan ik hier nu weer zeggen? Dat je knap moet zijn, grappig, enthousiast, doelgericht, verantwoordelijk? Al dat soort dingen en meer...ja dat kan, maar dat doe ik niet, iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten en daar kom ik dan ook graag achter. En daarnaast: het klinkt of het klikt niet.
Weet jij een vrouw als ik een fijn gevoel te geven, kan jij mij op mijn gemak laten voelen en er voor zorgen dat ik uit mijn schulp kruip? Dan zoek ik jou!
Ben jij die charmante man van 35+, die het met mij nog veel gezelliger wil maken? Stuur mij dan een berichtje waar ik blij van word. Afstand is geen bezwaar, uit de buurt of niet.
Ben jij die lieve man die mijn leven nog een tikkeltje beter kan maken, waar ik een gezellige en fijne tijd mee kan hebben, leuke uitstapjes mee kan maken en misschien wel de liefde mee kan delen. Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou!
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon. Ik wil weten of we het kunnen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liefdesengel, 47 jaar · Mechelen
Een man die veel liefde kan geven.
Butterfly44, 48 jaar · Almere
volgt
GuusjeGeluk, 48 jaar · Emmeloord
Ik zoek een sexgedreven man die iemand als mij letterlijk meerdere orgasmes kan geven. Ik wil dit discreet houden en het liefst
WrongBad, 48 jaar · Hengelo
Een lekkere man die mij de aandacht kan geven die ik nodig heb. Lekker kroelen, lief zijn voor elkaar en genieten als een echt
Yielll, 46 jaar · Assen
Ik heb een enorme borsten en een strakke poes tenminste dat is wat word gezegd, nou als je nieuwsgierig bent, ben ik vrij om
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.