Ja want kan ik hier nu weer zeggen? Dat je knap moet zijn, grappig, enthousiast, doelgericht, verantwoordelijk? Al dat soort dingen en meer...ja dat kan, maar dat doe ik niet, iedereen heeft zijn eigen kwaliteiten en daar kom ik dan ook graag achter. En daarnaast: het klinkt of het klikt niet.
Als alles wat ze zeggen kunt puur en alleen Ja is of Nee. Dan stopt het voor mij direct. Ik hoor liever andere antwoorden als ik iemand iets verteld of vraagt. En verder gewoon even de poging nemen om mij iets te laten vertellen en zelf ook het een en ander los te laten. Dan zie ik een leuke tijd en geen problemen
Ik je hier niet ontmoeten maar in het echt. Ik heb eerder op een sekssite gezeten en ben graag alleen met jou! Dus ik ben op zoek naar een man die durft en die van harde seks houdt. Ik ben niet iemand die je voorzichtig aan moet pakken het mag van mij best een beetje ruig!
Mijn tieten zijn groot en je kunt ze zeker gebruiken, om zulke goede seks te hebben. Eerst mijn tieten en daarna vul je mijn gaten met je super geile lul. Klaar voor hete seks?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Willyborst, 47 jaar · Melsbroek
Ik zoek lekkere mannen en vrouwen die net als ik houden van geile sex. Discretie is heel belangrijk! Mannen en vrouwen die
Hill0123, 47 jaar · Beerta
Je moet erg leuk zijn voor mij en het voor elkaar zien te krijgen om mij weer gelukkig te maken!
BlackkissSingle, 45 jaar · Amsterdam
volgt
BaamBaam, 48 jaar · Noordwijkerhout
Op zoek naar leuke vriendschappelijke contacten.
LeraresZoekt, 48 jaar · Gent
Geen relatie, niets vast, maar wel vol met spanning!
Hildetje, 48 jaar · Wijk bij Duurstede
Een fijn persoon met een prettig en zachtaardig karakter om samen van alles mee te ondernemen. Ik hoop ook dat je iemand bent