Je bent een discrete en slimme man, ook iemand met veel geduld. Je wordt niet gemakkelijk boos, maar je weet wel wat je wilt. Ik zeg nee tegen besluitloze mannen ik wil gewoon duidelijkheid, dat is toch normaal?
Als alles wat ze zeggen kunt puur en alleen Ja is of Nee. Dan stopt het voor mij direct. Ik hoor liever andere antwoorden als ik iemand iets verteld of vraagt. En verder gewoon even de poging nemen om mij iets te laten vertellen en zelf ook het een en ander los te laten. Dan zie ik een leuke tijd en geen problemen
Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn. Laten wij er maar gauw achter proberen te komen..
Zelf ben ik inmiddels ook gescheiden. Ik voel me niet eenzaam maar heb wel behoefte om af en toe in iemand zijn armen te kruipen. Welke man komt mij eens heerlijk knuffelen?