Ik ben op zoek naar een eerlijke, goed uitziende en leuke liefhebbende man die me dag en nacht gezelschap kan houden wanneer dat mogelijk is voor hem. Ik vind dat hij ook discreet en geil moet zijn. Ik hou van een man die krachtig is en spannend is.
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een goed inspiratie voor mij zijn ;) Een romantisch diner voor twee bij kaarslicht, met een wijntje op de bank en een spannende hete nacht. Denk jij dat jij hieraan voldoet?? Mail mij!!
Graag discretie vereist. Er staat voor mij behoorlijk wat op het spel dus hopelijk kun je dit begrijpen. Heb je interesse en wil je contact met opnemen. Laat het me al te graag weten Zo niet, dan is er niks aan de hand