Leuke lieve vrouwen of mannen. Bedankt alvast voor alle reacties!!!! Niet te doen om iedereen persoonlijk een berichtje te sturen, zou dagtaak zijn. Mocht ik interesse hebben, stuur ik je uiteraard een berichtje terug. Stellen die interesse hebben: ik date alleen samen met mijn vriend!!!
A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit moeten proberen te halen. Ik wil een energieke man die veel wilt doen en mij, op zijn tijd, wel eens wilt verrassen.
Je bent iemand die werk maakt van een vrouw en interesse toont en deelt ,voor dat er de volgende stap is. Je gaat niet overhaasten en bent liefdevol. Je weet steeds weer te verrassen en bent verzorgt!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Silvana68, 49 jaar · Utrecht
Ik zoek een leuke spontane maar toch ook een bescheiden man. Ik hou niet van opscheppers en zeker niet als ze denken dat alles
Wendymilf, 47 jaar · IJsselstein
volgt
Maastrichtse, 46 jaar · Maastricht
Als hier mannen zijn die iemand als mij wel zien zitten? Stuur een berichtje en dan kunnen wij elkaar beter leren kennen...
Mahgie, 47 jaar · Drongen
Houd van een maatje meer en houvast, ook ben je niet bang om ademnood te krijgen als ik mijn tieten in je gezicht druk.
Traploperrt, 47 jaar · Baarle-Hertog
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken.