Ik geloof dat dit binnenkort het begin zal zijn van iets goeds en geweldigs voor ons. Ik kan je alle dingen geven die je wilt. Laten we het hier voor ons beter maken.
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment? Ik weet zeker het leuk zal gaan worden.
Als je op zoek bent naar de juiste liefde dan denk ik dat ik je dat ook kan geven. Laten we samen fantastische dingen doen. Ik beloof je dat we vandaag iets geweldigs zullen hebben. Daar ben ik heel zeker van.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Goedgelukkig, 46 jaar · Utrecht
Geen machoman, daar ben ik niet naar op zoek, een lieve schat, een knuffelbeer, iemand waarmee ik niet alleen actiefilms
Tangagirl, 45 jaar · Rijkevorsel
Een lieve man die weet hoe een vrouw moet verwennen
B-ell-A, 48 jaar · Krewerd
Je bent een lieve man, die mij soms eens van mijn eenzaamheid wilt afhelpen. Iemand die me het gevoel geeft dat ik er mag zijn.
Sytske68, 49 jaar · Turnhout
Ik hou wel van een man die sterk in zijn schoenen staat en een doel voor ogen heeft. Iemand die ook wel eens de touwtjes in handen
Beschamend, 47 jaar · Borgloon
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat
Heleen-XX, 48 jaar · Oostzaan
Een optimistische leuke man die geduld heeft met een spontane vrouw en samen met mij avonturen wilt beleven. En ook lief natuurlijk.