Ik wil dat je jezelf bent en gewoon samen wat tijd doorbrengt met mij, alleen jij en ik en natuurlijk niemand anders. Ik denk dat we het heel leuk gaan hebben zo samen in de natuur, denk je ook niet?
Zoek je net als mij een leuke partner met wie jij je dagen weer wat leuker kan maken. Ben je het alleen zijn ook zat en wil je weer samen aan tafel zitten als je gaat eten. Ben je klaar om de liefde van je leven dan toch te vinden?
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan. Wil je weten of we dat samen kunnen doen?
Alleen zijn is saai dus een leuk maatje om gezellige dingen te doen is wel een must. Ik hoop op meer natuurlijk maar vind dat wel een mooie start. Zullen we dat elkaar gewoon gunnen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
April19720409, 45 jaar · Amsterdam
ik hoop dat mannen tussen de 30 en 60 willen komen. ben in the mood
Zou-ina, 45 jaar · Arnhem
Iemand die eerlijk is en heeft veel contact met zijn eigen gevoelens zodat hij erachter kan komen waar zijn pijn en woede eigenlijk
Rhana, 45 jaar · s-Graveland
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die
Natasja2412, 46 jaar · Arnhem
30+, uit Gelderland
RoseMary, 46 jaar · Gapinge
En jij? Zelfverzekerd, gevoelsmens, intelligent, humor, stijl, slank, lang, goede blik in je ogen...... dat zou toch wel
Gentsefeeste, 49 jaar · Gent
Lijkt het jouw leuk om mij te leren kennen, ben je open en sta je ook open voor een leuke band met mij op te bouwen zodat we wie weet