Ik ben opzoek naar iemand die me echt gelukkig kan maken. Ik ben niet meer de jongste dus dat hoeft mijn grote liefde ook echt niet te zijn. Maar bejaard is natuurlijk ook weer overdreven. Och je bent zo jong als je je voelt. Hoe jong voel jij je?
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment? Ik weet zeker het leuk zal gaan worden.
Een man die mijn zelfvertrouwen wat kan opkrikken, die niet alleen zegt dat hij me leuk vindt maar dat ook laat merken in kleine dingen. Het hoeven geen luxueuze cadeaus of zo te zijn want dat interesseert me niet erg. Het zijn kleine dingen die het te moeite waard maken.
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan. Wil je weten of we dat samen kunnen doen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JA0413, 45 jaar · Zandeweer
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult
Youknow19681029, 49 jaar · America
Mannen waar ik graag mee uit zou willen zijn mannen die gevoel voor humor hebben en waar een beetje pit in zit en die niet alleen
MyrleLoxx18, 46 jaar · Melsbroek
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel
CinCin1969, 48 jaar · Appelscha
Als je een heel magische tong hebt, een heel harde lul en een hand die me een gepassioneerde aanraking kan geven... Misschien
ViviStar, 48 jaar · Deerlijk
Ik ben voor alles in samen met jouw, als je me wilt. Ik kan je de dingen geven die je van me wilt. Ga je me lief tegen me doen? Ik wil
DeMeer, 49 jaar · Emmeloord
Ik weet niet zo goed wat ik zoek in een man. Het allerbelangrijkste is dat er gewoon een klik tussen ons is, dan gaat alles vanzelf.