Ik ben op zoek naar iemand de net als ik lekker down to earth is. Mijn motto is doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg. Ben jij de match voor het leven? Ben je lief leuk en romantisch? Dan zoek ik jou.
Je hebt innerlijke rust of je staat er voor open om die te vinden. Je bent open van ziel en geest en kan goed problemen los laten of verwerken. Je bent dus positief in het leven!
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel blij en vrolijk van wordt op het moment dat we samen zijn. Relaxt en weet dat er inderdaad een verschil is tussen mannen en vrouwen en niet alleen lichamelijk :)
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook een minnaar nodig die op koude nachten bij me blijft. Ik heb iemand nodig om mee te knuffelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Morgan71, 46 jaar · Meppel
Je moet discreet en praktisch zijn, we hebben alleen maar plezier samen en niets meer, dat zou de situatie tussen ons moeten
Nud3 Maggi3, 46 jaar · Haarlemmerliede
Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een
Yvetteke69, 48 jaar · Vossem
Ik zou het niet fijn vinden als spullen wel een erg belangrijke rol in jouw leven zou spelen, omdat dat dan gaat botsen. Verleid
Kendy2u, 45 jaar · Hal
Als je naakt bent, word je gedwongen slipkousen en lingerie aan te trekken. Mijn handen zullen over je heen rennen en je zult
Niennteh, 46 jaar · Lelystad
Heb je de kwaliteiten van een goede man en een stoute man? Ik weet zeker dat we van elkaar zullen genieten als je me dat kunt aandoen.
AntwpOops, 46 jaar · Antwerpen
ik ben op zoek naar een extroverte man. iemand die houdt van ondeugende dingen doen samen met mij.