Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf. verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn en verder moet het dan vanzelf gaan he... Dus mannen wil je wat meer over/van mij weten? Reageer en laat het
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel blij en vrolijk van wordt op het moment dat we samen zijn. Relaxt en weet dat er inderdaad een verschil is tussen mannen en vrouwen en niet alleen lichamelijk :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HierisSabien, 47 jaar · Doetinchem
niet naast je schoenen lopen en ook geen angsthaas zijn maar gewoon een leuke aanvulling op elkaars persoonlijkheid zijn.
RachellRoom, 49 jaar · Urk
ik ben echt op zoek naar een lieve man die met mij verder wil ik ben zelf heel romantisch en wil graag mijn passie met iemand delen
Joellesingle70, 47 jaar · Goetsenhoven
Het maakt niet uit hoe oud je bent en hoe je er uit ziet. Hoe meer mensen hoe meer vreugde. Samen lekker uit eten en misschien
Wilma, 47 jaar · Noordbergum
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen.
Dekleiedingen, 45 jaar · Antwerpen
Gewoon lief en gewoon aardig. Attent en weten hoe je met een dame om moet gaan. Dan zijn we al een stuk verder
Mscha, 48 jaar · Lombardsijde
Ga je aardig voor me zijn? . Ik ben klaar voor alles met je. Ben je ook klaar voor mij? Laten we nu genieten.