Ben jij die lieve man die mijn leven nog een tikkeltje beter kan maken, waar ik een gezellige en fijne tijd mee kan hebben, leuke uitstapjes mee kan maken en misschien wel de liefde mee kan delen. Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou!
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook een minnaar nodig die op koude nachten bij me blijft. Ik heb iemand nodig om mee te knuffelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ineke1970, 46 jaar · Monster
Vrij zijn maar toch samen. Dat is eigenlijk wat ik zoek in een relatie. Hoe we dat kunnen invullen weet ik niet maar denk dat
72Haylie23, 46 jaar · Werm
Ikz oek een man die klaar staat om me alles te geven wat ik nodig heb in bed. Een dappere man die de weg kan wijzen, naar de weg van
Marcella, 47 jaar · Amsterdam
leuke open jongen of meisje die ook het leven neemt zoals het is.niet te moeilijk
Eviaal71, 46 jaar · Eggewaartskapelle
Geen idee of het kan, en geen idee of u het bent. Ik weet wel dat er maar een manier is om daar achter te komen en dat is het uit proberen.
Geil68, 49 jaar · Amsterdam
houd van eerlijkheid en openheid
Lamaseta, 47 jaar · Landen
Discreet kunnen zijn, genieten van goede heftige sex