Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn. Laten wij er maar gauw achter proberen te komen..
Als je geïnteresseerd bent om mij te ontmoeten, moet je jezelf voorbereiden want ik ben geil en verlang naar seks, je moet weten hoe je me moet behandelen en vermaken in bed. Maak me zelfs voor slechts één nacht gelukkig en laten we zien of we goede minnaars kunnen zijn!
Jij bent net als mij spontaan en vindt dat het nu ook wel tijd wordt om meer van het leven te genieten als daarvoor. Met een leuke vrouw als mij natuurlijk. ;-) Je hebt een goede opvoeding genoten, verzorgd jezelf goed en dagelijks, hebt een goed zelfvertrouwen en je bent een zeker iemand.
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben! Ik heb een man nodig die niet alles serieus té neemt en weet hoe te ontspannen en zichzelf en een vrouw weet te vermaken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Knuffel 1970, 47 jaar · Nieuw Vennep
Volgt
Allieca, 46 jaar · Ossenwaard
wil hier een ware liefde vinden voor een levenspartner, ik heb een vriendelijke, oprechte, volwassen en stabiele man nodig.
Coline1, 48 jaar · Heist-op-den-Berg
Niet eenzaam, soms wel alleen..Herkenbaar? Ben je die ene? Eerlijk, betrouwbaar, sociaal, verzorgd, attent, met je leven
Sam-ielah, 46 jaar · Aalter
Ik wil dat je heel eerlijk tegen me bent, als je van seks houdt, dan moet je het me meteen vertellen, dat is wat ik respect noem.
Isa-Lin , 47 jaar · Holten
De man waarnaar ik op zoek ben is een man die nog gelooft in het beschermen en lief te hebben voor en van een vrouw en ook de belangen
01Marymary, 47 jaar · Hoogenweg
Ik ga ervoor zorgen dat we nu genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen. Ik zal al het goede doen dat het leven ons