Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Jij. Ik kan wachten om van je te houden. Ik ben nu drie jaar vrijgezel na een relatie van zeven jaar. Ik ben nog steeds niet klaar om om een paar redenen in één te zijn. Mijn eerste reden is dat ik nog steeds een rotzooi voel met mijn leven. Ik heb veel te doen om het recht te zetten. Ik ben niet helemaal
A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit moeten proberen te halen. Ik wil een energieke man die veel wilt doen en mij, op zijn tijd, wel eens wilt verrassen.