Wat maakt iemand een leuke man? Als je een beetje een zinnig gesprek kunt voeren zijn we al een eind op weg. Als jij dit ook spannend vindt en niet zo'n nonchalante macho bent dan zijn we weer een stapje verder. Eigenlijk zoek ik een beetje een creatief, kunstzinnig type. Heb ik altijd al aantrekkelijk gevonden.
Iemand die me leuk vindt en zijn leven met mij wil delen. Die niet saai is om bij te zijn en kan me geluk schenken wanneer we samen tijd doorbrengen. Open voor een serieuze relatie. Lief en eerlijk!
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis om mee te beginnen. Zoek dus een boeiend maatje. Deze oproep is weer eens wat anders toch haha. Tot snel.