Je moet een man zijn die zeer hygienisch is. Een man die houdt van gezelligheid en er geen moeite mee heeft sex met mij te hebben op spannende plekjes!
Er zijn veel profielen die ik hier heb gezien en het maakt me aangetrokken maar te verlegen om eerst een bericht te sturen, maar zal het proberen. Ik hoop dat een van jullie zal antwoorden. Misschien blijf ik als je in mij geïnteresseerd ben.
Een man die niet in hokjes denkt en mijn uiterlijk ook wel leuk vind. Als jij zelf ook tattoos of piercings zou hebben vind ik dat alleen maar leuk. Jij bent iemand die zichzelf is ieder in zijn waarde laat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Femke41, 46 jaar · Gouda
ik zoek een man die mij aan kan -- Lieve mensen. Wat een uitdaging om eens gek te doen en lekker mezelf wild op een site te zetten.
Shelley70, 48 jaar · Vianen
Na een paar jaar vrijgezel te zijn geweest, wil ik weer een man in mijn leven. Ik heb veel liefde te geven en het zou zonde zijn
NatGebedje, 47 jaar · Hasselt
Exhibitionisme, plasseks, buitenseks.
Dolfijntjeboe, 45 jaar · Gavere
Ik zoek een rustige man die het leven en mij met een glimlach aankijkt. Je bent lief en houd van lekker eten wat ik met liefde
Theresa, 48 jaar · Ruien
Ik zou het wel leuk vinden om met iemand in contact te komen .. Die niet op een relatie uit is en open staat voor gezellige dingen
KTP68, 49 jaar · Vleuten
Jij bent een rustige lieve man. Je bent ook alleenstaand en je zoek een maatje om gezellige dingen mee te ondernemen. Je wilt