Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn, bent erg lief, houdt van kattenkwaad,, bent speels en serieus, Ik ben geïnteresseerd in mensen en denken en kan niet tegen onrechtvaardigheid, zou fijn zijn als jij dat ook
Graag discretie vereist. Er staat voor mij behoorlijk wat op het spel dus hopelijk kun je dit begrijpen. Heb je interesse en wil je contact met opnemen. Laat het me al te graag weten Zo niet, dan is er niks aan de hand
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en uitstraling, laat dan maar zeker wat van jou horen!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sneeuwitje, 46 jaar · Eesveen
We zien wel.
DubbelEntree, 46 jaar · Almere Haven
Gewoon een geile man, wil hier een korte kennismaking en daarna gewoon de volgende stap! Lets go!
Bren002, 48 jaar · Stuifzand
Als je met mij op avontuur wilt gaan, gaan we er samen voor. Dat is zo'n goed gevoel. Ik wil alles hebben en dat is waar het om gaat.
Irenekitten, 46 jaar · Dronten
Ik hoop dat jij een leuke man bent die samen met mij gewoon heel erg stout wilt zijn. Want dat zou ik wel super vinden natuurlijk.
Xandra Bibi TV, 47 jaar · Haarlem
mijn interesse is een droom die ik heb die nu wel eens een keer uit mag komen... een man bij hem thuis oraal te verwennen... en
SmileJill27, 47 jaar · Nederweert
Wees woest met mijn poesje alsof er geen morgen is, misschien krijg je het nooit meer op deze manier.