Deze rijpe 49-jarige vrouw komt uit Berlicum en is op zoek naar een knaap voor sex! Stuur Treasure6711 een mailtje en spreek wat af!
Treasure6711, 49 jaar · Berlicum
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Treasure6711 is op zoek naar: Wat ik zoek is een leuke man die humor heeft en avontuurlijk is. Die met beide benen op de grond staat en ook wel wat te vertellen heeft. Leeftijd is voor mij niet zo belangrijk als het maar goed voelt en de klik er is. Ik zou zeggen als jij je aangetrokken voelt reageer dan snel en dan zien we wel waar ons schip strand.
Stuur een berichtje aan Treasure6711 Meteen sexdaten met Treasure6711 Afspreken
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar sex
Marjetteke, 47 jaar · Steensel
♥ Noord-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Jij bent net als mij spontaan en vindt dat het nu ook wel tijd wordt om meer van het leven te genieten als daarvoor. Met een leuke vrouw als mij natuurlijk. ;-) Je hebt een goede opvoeding genoten, verzorgd jezelf goed en dagelijks, hebt een goed zelfvertrouwen en je bent een zeker iemand.
Zend
WendyZomeren, 49 jaar · Someren
♥ Noord-Brabant ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik val op stoere, maar verzorgende mannen. Ik vind het bijvoorbeeld heerlijk als een man voor me kookt (hint)
Zend
Miran2015, 49 jaar · Eindhoven
♥ Noord-Brabant ♥ Rood haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Volgt
Zend
Rheaa, 48 jaar · Putte
♥ Noord-Brabant ♥ Donkerblond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Sta jij open voor een vaste relatie? Dan ben ik daar heel blij om en hoop ik iets van je te mogen vernemen.
Zend
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fleurien, 45 jaar · Assebroek
Een leuke spontane man om iets leuks mee te doen
CiNdErElLaBE, 45 jaar · Halle-Booienhoven
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar
Sebina196804, 49 jaar · Brugge
-
MimmieLove, 48 jaar · Almere
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij:
Snoepje71, 45 jaar · Uithoorn
Jij staat positief in het leven en doet je eigen ding. Ik vind het belangrijk dat je elkaar ook vrij moet kunnen laten om je eigen
Kimberley1970, 47 jaar · Gaanderen
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben