Wat ik zoek is een leuke man die humor heeft en avontuurlijk is. Die met beide benen op de grond staat en ook wel wat te vertellen heeft. Leeftijd is voor mij niet zo belangrijk als het maar goed voelt en de klik er is. Ik zou zeggen als jij je aangetrokken voelt reageer dan snel en dan zien we wel waar ons schip strand.
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment? Ik weet zeker het leuk zal gaan worden.
Zoek gewoon een man die hetzelfde denkt als ik en laat het samen gebeuren. Het gaat allemaal om dat geluk en ik wil ervoor gaan. Wil je weten of we dat samen kunnen doen?
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel blij en vrolijk van wordt op het moment dat we samen zijn. Relaxt en weet dat er inderdaad een verschil is tussen mannen en vrouwen en niet alleen lichamelijk :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LeaaaLea, 46 jaar · Amstelveen
Lekker veel seks hebben en alleen maar aan jou en mij denken dat is wel het voornaamste van alles. Veel seks doet een mens gewoon
Daph18, 45 jaar · Baarland
Je moet hier niets over vertellen aan niemand, dit blijft ons geheimpje. Geef me je al je aandacht, we moeten wel discreet
MoederOverste, 45 jaar · Beverwijk
Je bent lekker gek en je durft, dus niet te voorzichtig en je mag lekker geil zijn, hou je vooral niet in. Ik kan niet tegen voorzichtige
ZooheeeeeyBrenda, 47 jaar · Haastrecht
Ben jij op zoek naar een relatie, iemand waar je het samen gezellig mee kan gaan maken? Je houd wel van er lekker op uit gaan en
Moosje19680222, 49 jaar · Dronten
Je vind het leuk om samen te zijn met een vrouw, en je bent ook opzoek naar de klik! Die hoeft er ook niet meteen te zijn, maar een
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.