Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord worden maar ook niet alleen zijn. Je bent verder gewoon een leuk persoon en af en toe een pint teveel moet kunnen. Ik kan weleens vergeten hoeveel ik op had.
We kunnen voor elkaar gaan zodra we elkaar een beetje hebben leren kennen. Hoe dan ook is dat een must. Ik wil daar graag werk van gaan maken. Denk jij daar net zo over?
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel blij en vrolijk van wordt op het moment dat we samen zijn. Relaxt en weet dat er inderdaad een verschil is tussen mannen en vrouwen en niet alleen lichamelijk :)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JackyMilf, 46 jaar · Kanne
Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater?
Melinda, 45 jaar · Groningen
Ik ben opzoek naar een vent met dezelfde interesses.
Fresiake, 49 jaar · Genk
Het past heel goed bij mij als jij ook sportief bent of in ieder geval mij lekker mijn ding laat doen. Ieder zijn eigen hobby
RoellieXxX, 46 jaar · Emmeloord
Spontaan zijn is aan de orde van de dag. Ik heb iemand nodig die me kan helpen uit mijn schulp te komen. Iemand die begrijpt en
LaLiza, 49 jaar · Schokland
Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent
Badtrutje, 45 jaar · Westerveld
Niet te bang zijn, ik bijt niet tenzij je het graag wilt, maar dan kies ik het plekje uit. Dus laten we snel handelen en er iets