Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord worden maar ook niet alleen zijn. Je bent verder gewoon een leuk persoon en af en toe een pint teveel moet kunnen. Ik kan weleens vergeten hoeveel ik op had.
de nederlandse mannen zijn anders dan de australiers, wel in positieve zin natuurlijk. ik hou van uitgaan, lekker eten en zwemmen. zoek ook een man die lekker sportief is, spontaan en vrolijk. makkelijk in de omgang en niet al te egoistisch. ik heb daar slechte ervaring mee. interesse, stuur mij een berichtje
Als het jou wat lijkt om met mij lekker geil te genieten, dan zou ik graag wat meer over jou te weten willen komen. Wat jij mij bijvoorbeeld te bieden hebt in bed. Ik kijk nu al uit naar jouw, misschien wel, geile bericht!
Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PatriciavdM, 46 jaar · Markelo
Ik val op mannen met lang haar, dus als je lang haar hebt is dat duidelijk in je voordeel. Als je iets weg hebt van Clint Eastwood
HermieSingle, 49 jaar · Stabroek
Ik zoek een dame die op zoek is naar sexuele avontuurtjes
Liisssa, 48 jaar · Amersfoort
Je moet een dierenvriend zijn. Ik zelf ben echt een honden persoon. Maar jij mag ook best voor een poesje gaan hoor. Ik vind
ZomerMilf, 45 jaar · Almere
Een leuke man (of vrouw) die snapt dat het leven een sprookje is en die samen met mij een avondje in een klein avontuur kan veranderen.
Merry72, 46 jaar · Zuidzande
Ik hoop dat dit het begin zal zijn van iets geweldigs voor ons vandaag. Ik ben er vrij zeker van dat als je me je tijd wilt geven,
Venuss, 48 jaar · Heerenveen
Leuke, enthousiaste, betrouwbare man gezocht!.. Ben je ook nog ondernemend, sportief, empathisch en heb je gevoel voor