Jij. Ik kan wachten om van je te houden. Ik ben nu drie jaar vrijgezel na een relatie van zeven jaar. Ik ben nog steeds niet klaar om om een paar redenen in één te zijn. Mijn eerste reden is dat ik nog steeds een rotzooi voel met mijn leven. Ik heb veel te doen om het recht te zetten. Ik ben niet helemaal gelukkig.
Mannen die wat te vertellen hebben....genieten van het leven... humor hebben, mailen leuk vinden op regelmatige basis om mee te beginnen. Zoek dus een boeiend maatje. Deze oproep is weer eens wat anders toch haha. Tot snel.
Jij bent net als mij spontaan en vindt dat het nu ook wel tijd wordt om meer van het leven te genieten als daarvoor. Met een leuke vrouw als mij natuurlijk. ;-) Je hebt een goede opvoeding genoten, verzorgd jezelf goed en dagelijks, hebt een goed zelfvertrouwen en je bent een zeker iemand.