Jij. Ik kan wachten om van je te houden. Ik ben nu drie jaar vrijgezel na een relatie van zeven jaar. Ik ben nog steeds niet klaar om om een paar redenen in één te zijn. Mijn eerste reden is dat ik nog steeds een rotzooi voel met mijn leven. Ik heb veel te doen om het recht te zetten. Ik ben niet helemaal gelukkig.
Je weet hoe je een goede vrouw moet waarderen en je vindt het niet erg als ik je als eerst beter leer kennen. Ik wil dat we ons beide op ons gemak voelen. Je bent ook heel goed gemanierd.
Jij en ik en we hebben zo veel seks waar ik erg naar uitkijk. Ik wil je helemaal neuken en als je dezelfde plannen hebt zullen we het heel veel gaan doen en niet voor een keer. Dat is zo echt plezier hebben!