Ik wil dat een man die echt en betrouwbaar is, beter aan me denkt dan zichzelf! Ik weet dat iemand dat zou kunnen doen, maar ik wil een oprechte en verantwoordelijke man!
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het leven. Alleen dingen die we willen doen en ook plezier maken.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Een man die het spannend vind als een vrouw mooie lingerie draagt. Me zelf helemaal aan je wilt geven. Ben jij die vrijgezelle man die opzoek is naar lekkere seks?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XxAmeliaxX67, 50 jaar · Mannekensvere
Ben je een geile man, zo ja, dan ik wil jou! Ik wil dat je me laat voelen dat ik de enige ben voor jou. Ik weet zeker dat ik je de dingen
KoffieTijd, 52 jaar · Akkrum
Je hebt je leven goed op orde en weet wat hard werken met veel lange dagen inhoud. Je bent goed verzorgt en bent eerlijk.
Debbiedebra, 51 jaar · Hoogeveen
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen
Zeeuwsstel, 53 jaar · Goes
Volgt
Hotlip1963, 54 jaar · Schipluiden
Gezellig,lief ,eerlijk,en ondeugend
LisaX1965, 53 jaar · Amsterdam
Ben jij ook nog steeds zoekende naar een relatie? Zie ik er goed genoeg uit voor je? Stuur me dan een leuk en lief berichtje!