Heb je op dit moment een gebrek aan seks en ben je het ermee eens dat we moeten uitvinden wat we eraan gaan doen? Ik ben dol op seks en doe het gewoon beter dan een ander.
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ella Denew, 52 jaar · Genk
Goed uitziende en verzorgde personen zijn welkom.
Jill2u, 52 jaar · Hakendover
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn
Lotte1966, 51 jaar · Kessel
Ik ben op zoek naar een duurzame relatie. Nou, ik ben niet kieskeurig, maar het liefst met een oudere blanke man met een fatsoenlijke
Deborah X66, 51 jaar · Bolsward
De seks is het lekkerste wat er is, dat is het mooiste ook wat er is. We doen wat we maar willen en dat is geweldig. Ik wil dat met
Schoof, 50 jaar · Hulshout
tja,...wat is ideaal??geen betweters..liefst een beetje stoer...en moet goed geschapen zijn.
Heaven0, 50 jaar · Nijkerk
Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt