Jij. Ik kan wachten om van je te houden. Ik ben nu drie jaar vrijgezel na een relatie van zeven jaar. Ik ben nog steeds niet klaar om om een paar redenen in één te zijn. Mijn eerste reden is dat ik nog steeds een rotzooi voel met mijn leven. Ik heb veel te doen om het recht te zetten. Ik ben niet helemaal gelukkig.
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden ook voor jou is. Je houdt van de natuur en buiten zijn, actief zijn maar die het ook heerlijk vindt om bij het haardvuur te zitten met een boek, een glas wijn en stilte.
Je bent een jonge, lieve en energieke man die op oudere vrouwen valt en je bent op zoek naar een serieuze relatie. Mannen die naakt foto's sturen naar iedere vrouw mogen mijn profiel voorbij gaan want ik zoek echt iets serieus en geen oude vrijster.