Jij. Ik kan wachten om van je te houden. Ik ben nu drie jaar vrijgezel na een relatie van zeven jaar. Ik ben nog steeds niet klaar om om een paar redenen in één te zijn. Mijn eerste reden is dat ik nog steeds een rotzooi voel met mijn leven. Ik heb veel te doen om het recht te zetten. Ik ben niet helemaal gelukkig.
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel onafhankelijk en weet ook hoe ik moet genieten van het leven. Alleen is genieten met zijn tweetjes toch een stuk fijner dan alleen.
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het leven. Alleen dingen die we willen doen en ook plezier maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Paardje12366, 51 jaar · Ieper
Je kunt je vinden hoop ik in een grote dosis romantische voorbereiding. Ja ik maak er nogal een werk van om de sfeer ook echt
SHouten, 54 jaar · Amsterdam
Heb je na het bovenstaande een onweerstaanbare drang om te reageren, laat je door niets weerhouden.
Lailla, 52 jaar · Haarlem
later
JoelleH, 53 jaar · Arendonk
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek
Zennep, 52 jaar · Almere
Moet weten wat loyaliteit is en vooral lief zijn. Goed kunnen zoenen en respectvol zijn tegenover vrouwen. hygiëne
MillieD, 54 jaar · Sloten
Ik ben op zoek naar een vriend zonder verplichtingen en geen verplichtingen, alleen vriendschap. Ik vind hem discreet,