Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww wat ik wel belangrijk vind is je houd van koffie :)
Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars hart sneller kunnen laten kloppen.
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers. Leeftijd en dergelijke maken me eigenlijk niks uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Trisha09, 53 jaar · Maarn
Misschien kunnen we een horrorfilm kijken of zo, zodat ik lekker tegen je aan kan kruipen hihi, hoewel ik betwijfel of we die
Duifje1963, 54 jaar · Sneek
Hou jij van dansen en vind jij het heerlijk om dat te doen. Ben jij spontaan, vrolijk maar vooral sportief. Single is voor mij
Hatt11e, 50 jaar · Hoevenen
Ben jij een geile man? Ik wil dat je stout bent met mij. Ik ben er zeker van dat wij het samen wel de moeite waard kunnen laten zijn.
Sluismeisjelisa, 50 jaar · IJmuiden
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw.
Marinthe , 50 jaar · Heverlee
Ik ben op zoek naar een serieuze langetermijnrelatie. Ik wil gewoon liefde krijgen van iemand. Iemand vinden zou geweldig
Noordoostpolder, 54 jaar · Lelystad
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker