Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars hart sneller kunnen laten kloppen.
Jij bent ook niet van het los bondige leven maar hebt zin om wat moois op te gaan bouwen. Samen genieten en plezier hebben en een beetje romantiek is wat jou ook aanspreekt.
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het leven. Alleen dingen die we willen doen en ook plezier maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sandrynne, 54 jaar · Zeebrugge
Op zoek zijn naar sex en geen relatie, open, eerlijk, lief attent en een grote genieter.
Bonjour8, 50 jaar · Amsterdam
Lief klein hou van man 35 - 45 of oude ligt er aan............
Reeetje, 50 jaar · Vlaardingen
Misschien ben jij wel degene waar ik voor door het vuur ga en me open stel. Natuurlijk moet het van beide kanten komen, alleen
SusanjaneSingle, 53 jaar · Dalen
SWIMMING DANCING SINGING
Simo33, 50 jaar · Wevelgem
Een seksmaatje zou heerlijk zijn, ben jij daar ook naar op zoek? Ik vind het wel een lekker idee. Zo zijn we lekker op elkaar
Brooke66, 51 jaar · Castenray
Opzoek naar een leuke gescheiden of single man. Lief leuk maar ook spannend natuurlijk. Ben jij die man die ik zoek voor een