Ik zoek dus een lekkere potente kerel, die geil genoeg is om meer dingen te doen dan alleen maar neuken. Als jij denkt mijn record te kunnen verbreken op verschillende manieren, dan kom ik graag en snel met jou in contact. Als je me snel een persoonlijk mailtje stuurt kunnen we het één en ander gaan bespreken. Ik word er nu al geil van! Jij ook hoop ik?
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Nou je bent leuk charmant aardig leuk in de omgang en je houd van gezelligheid. Dan zijn we denk ik al wel een heel eind op weg hoor haha.
Lott-eh, 51 jaar · Udenhout
♥ Noord-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Jij bent lief en aardig. Jij bent een ondersteunend iemand, begripvol en geduldig. Jij maakt je eigen beslissingen en bepaalt jouw eigen verbintenissen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debster246, 51 jaar · Adegem
Kun jij het leven van mij wat aangenamer en gezelliger maken? Ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw? Dan wacht ik op jou in
Lindelke, 51 jaar · Lokeren
Hey, ik zoek een leuk stel, ik ben zelf bi, heb een lat relatie maar helaas loopt die momenteel niet echt lekker. Nu zou ik wel
Sanbi, 51 jaar · Lelystad
Ten eerste discretie vereist.... zowel omdat ik in een relatie zit, maar zij niet van op de hoogte is dat ik bi seksueel bent.
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
Liannn, 50 jaar · Culemborg
Jij moet in zijn voor een lekker avontuurtje met mij!