Ik zoek nu via deze weg en lieve vriend, iemand met humor en iemand die spontaan en eerlijk is. Een leuke man die bij mij past en waarmee ik mijn toekomst gelukkig kan zijn
Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NietAllenMeer, 50 jaar · Kerkrade
Graag genieten van sex, van humor houden,
Aaryn, 52 jaar · Assen
Welke man vind het ook zo geil om samen onder de douche te staan?
NeukMama, 54 jaar · Rotterdam
Volgt
KarenVanM, 51 jaar · Klazienaveen
Het zal wel suf klinken maar uiterlijk vind ik echt niet belangrijk. Nee, het gaat erom wat aan de binnenkant zit. Ik zoek een
Montserrat , 51 jaar · Hansweert
Eerlijk gezegd, ik weet niet hoe je het met mij volhoudt. Ook al vraag ik constant liefde en aandacht, je geeft die zonder te
BuurVrouwen, 50 jaar · Sint Jansklooster
Een leuke man met goede positieve instelling, lekkere erotische trekjes. verzorgd, hygienisch en bij voorkeur groot geschapen.