In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar nooit de bruid. Dat is wel iets dat ik altijd jammer heb gevonden, maar goed het is nog niet te laat natuurlijk. Heb je interesse in een schat van een vrouw die het serieus met je meent?
jij weet precies wat je wilt en gaat direct op je doel af, zonder enige twijfel. Helemaal als het op hete seks komt! Ik hou van een ondernemende man die sterk in zijn schoenen staat en in bed! Je bent verzorgd, hygienisch, zijn toch wel een pre voor mij. fysiek sportief, niet roker
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Stel- Zoekt-vr, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded.
Bowine, 51 jaar · Enschede
Ik ben blij als je een luisterend oor kan bieden en kan luisteren naar leuke verhalen en ook pijnlijke verhalen.De dag afsluiten
LauraB1967, 50 jaar · Lelystad
Zullen we mijn passie voor koken en seks combineren en zal ik jou eens verwennen met mijn eigen versie hiervan? Vertel me waarom
RitaLin, 52 jaar · Alphen
-
Wettshirtines, 54 jaar · Terschelling
Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat
Bi Happy, 51 jaar · Rotterdam
spontaan, gezellig, mannen een mooi strak lijf, genieten van het leven