Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers. Leeftijd en dergelijke maken me eigenlijk niks uit.
Een man die het spannend vind als een vrouw mooie lingerie draagt. Me zelf helemaal aan je wilt geven. Ben jij die vrijgezelle man die opzoek is naar lekkere seks?
Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier kan vinden wat ik zoek. Het begint bij vriendschap en kan altijd meer worden.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zeeuwsstel, 53 jaar · Goes
Volgt
12anne05, 53 jaar · Geervliet
Als we hetzelfde zoeken hier op deze site, stuur me dan gewoon een bericht en dan kijken we of we voor elkaar gemaakt zijn. Laten
Charlot1964, 53 jaar · Groningen
Je houd van anaal oraal en alles wat we dan zo samen even kunnen bedenken, je vind het niet erg dat ik gebonden ben en het liefste
GrannyOdill, 51 jaar · Diever
Passie en romantisch dat is wel wat ik zoek. Ben jij diegene? Plezier vind ik erg belangrijk maar het is ook leuk als je snel
Artistiekje, 51 jaar · Roeselare
Je stelt jezelf open voor nieuwe dingen en gaat mee met de flow...ik ben erg benieuwd tot welk niveau we dit samen kunnen brengen.
Zandraty, 52 jaar · Tollebeek
Je bent een echte man, je testosteron niveau rijst de pan soms uit en je hebt altijd wel zin in seks. niet de standaard missionaris