Rollenspellen hou je van en meer heb ik niet te zeggen. Het gaat alleen om geile seks en dat in de vorm van een rollenspel. De rest maakt mij niet uit. Bedoel daarmee dat het mij niet uitmaakt hoe je eruit ziet en van welke leeftijd je bent.
Nou je bent leuk charmant aardig leuk in de omgang en je houd van gezelligheid. Dan zijn we denk ik al wel een heel eind op weg hoor haha.
Sissy19650514, 52 jaar · Oss
♥ Noord-Brabant ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Als je jezelf al in mijn tekst kan vinden is er weinig wat een leuk gesprek in de weg zal gaan staan. Ik ben altijd bereid met een open blik iemand te ontmoeten en hoor graag alle bedenkingen of dingen die een persoon meegemaakt heeft in zijn leven.
Wat ik zoek is een leuke, vriendelijke en humorvolle man voor een leuke date. Ik hou niet van zuurpruimen of al te serieuze mannen en al helemaal niet van mannen die zichzelf graag horen praten en geen oog / oor hebben voor andermans verhalen. Dus herken jij je zelf, dan mailen.
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers. Leeftijd en dergelijke maken me eigenlijk niks uit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Amy28, 52 jaar · Almere
Sophia64, 53 jaar · Yerseke
Ik hou van een man die een woord van eer heeft en niet bang is om zijn ware gevoelens te tonen, kan me urenlang nat maken zonder
RitaLin, 52 jaar · Alphen
-
CarreraS, 52 jaar · Baarn
Ik zag mij vroeger als golddigger, maar nu absoluut niet meer. Ik weet hoe het is om geld te hebben en ik geniet er van. Maar geld
Gonny3, 50 jaar · Emmen
Volgt
Slik8, 53 jaar · Ingelmunster
Nou je bent natuurlijk nu helemaal enthousiast geworden na het lezen van mijn verhaaltje en je kan niet wachten tot we lekker