Ik ben op zoek naar een man die mijn tepels kan verwennen. Ik ben er gek op dat een man goed is met zijn mond,tanden, tong en dat is heerlijk. Ik wil je voelen en natuurlijk geef ik jou ook een pijpbeurt waarvan je heerlijk komt.
We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar de achterliggende gedachte blijft. Ik wel echt op zoek naar een relatie.
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede dingen zijn om de rest van het spul in balans te brengen dat van nature plaatsvindt binnen relaties.
Jolanglesss, 53 jaar · Drimmelen
♥ Noord-Brabant ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Je ziet op tv weleens programma's over mannen die het juist aantrekkelijk vinden een dikke vrouw. Die man die hoop ik te vinden. Want daar kan ik mijzelf bij zijn en hoef ik mij niet te schamen omdat ik dik ben. Ben je hier en vind je mij leuk, dan aarzel niet en schrijf mij gauw wat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Costanza, 50 jaar · Tienen
Stel. Gehuwd of Samenwonend of In een relatie. Jullie weten zeker dat je een trio wilt of dat je wil toekijken terwijl ik bezig
Stoeipoesje40, 53 jaar · Bornem
eerlijk ,lief niet jaloers,en begripvol
MerryP, 51 jaar · Lissewege
Ik haat leugenaars, ik vertrouw mensen te gemakkelijk, het doet echt pijn als iemand tegen je liegt. dus ik wil dat je dat niet
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.