Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars hart sneller kunnen laten kloppen.
Wat ik zoek is een leuke, vriendelijke en humorvolle man voor een leuke date. Ik hou niet van zuurpruimen of al te serieuze mannen en al helemaal niet van mannen die zichzelf graag horen praten en geen oog / oor hebben voor andermans verhalen. Dus herken jij je zelf, dan mailen.
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Je hoeft niet het uiterlijk van een filmster te hebben en het lichaam van een bodybuilder zolang je weet wat er van een toyboy gevraagd word en die taken braaf uitgevoerd worden wij hele goede vriendjes!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ma196212, 54 jaar · Groningen
Je moet mij dus laten voelen dat je zin in me heb. Ik ben niet op zoe naar een relatie maar puur de sex. En dan niet zomaar sex maar
Sharon , 52 jaar · Groningen
Humor, eerlijkheid, sporter, houd van lekker buitenlands eten, uitgaan op zijn tijd, moet van dieren houden hoeft niet
Eugenie, 52 jaar · Kerkhove
Je houd van autorijden en weekendjes weg. Je vind het leuk om een spontane vrouw beter te leren kennen en wil daar ook best wel
Priszil, 50 jaar · Kortrijk
Na al dat reizen wil ik toch wel even tot rust komen maar dat kan ik niet alleen doen. Ik heb uiteindelijk toch wel iemand in mijn
Camping, 53 jaar · Bocholt
Wat ik zoek??? Ik moet zeggen, ik heb er nooit zo bij nagedacht. Vaak genoeg knappe mannen over de camping zien lopen, maar
Lauren1966, 51 jaar · Muizen
Een claimer ben je niet en respect en begrip passen bij jou.