Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft er niet goed uit te zien, maar je moet de schoonheid in je hebben als je begrijpt wat ik daarmee bedoel.
Ik hoop hier een man te vinden die mij wel leuk genoeg vind om mijn doel te bereiken om samen gelukkig de 100 jaar te halen en het liefst in goede gezondheid.
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eenzamevrouw, 54 jaar · Bergen aan Zee
Ik zoek hier een serieuze contactpersoon, iemand die gezellig is in de omgang en ook serieus kan zijn wanneer het noodzakelijk
Schaduw0, 54 jaar · Meerssen
humor, verzorgd, wil genieten van het leven
YoloXXX670124, 50 jaar · Deinze
Ik mis een maatje die me steunt, met me lacht, praat en leuke dingen doet. Ik ben niet jaloers ingesteld, heb mezelf gevonden
LadyLivia, 54 jaar · Mariekerke
Ik hoop dat je het mooiste verhaal bent dat het leven voor mij heeft bestemd, de man waar ik naar op zoek ben. Ik wil gewoon iemand
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
Rian1968, 53 jaar · Lelystad
Goed verzorgd en hygienisch ! Absoluut een must voor mij. Verder niet echt veel voorkeuren, naast de spanning moet er zeker