Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Ik wil graag een man ontmoeten die positief is. Een man die veel leest en veel wilt weten, iemand die een gezonde nieuwsgierigheid heeft en interesse heeft in anderen.
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Ik heb een drukke baan maar nu een tijd even een stuk minder. Daarom lijkt het mij nu het goede moment te gaan kijken of ik hier kan vinden wat ik zoek. Het begint bij vriendschap en kan altijd meer worden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ria1965, 52 jaar · Utrecht
relatie zonder verplichtingen
Barbammam, 52 jaar · Venray
ik heb een oog voor de jongere mannen. De heren van mijn leeftijd bevallen mij niet zo. En ik vind dat het eens tijd word voor
Dwaalster, 51 jaar · Zichem
Een leuke niet rokende man want ik wil graag gestopt blijven en niet getriggert worden om weer te beginnen, wel graag serieuze
Nele4single, 53 jaar · Ardooie
Volgt
Linda50, 53 jaar · Sliedrecht
Gezellige, sociaal en eerlijk door het leven gaat. Maar dat jij ook goed voor jezelf kan zorgen.
Halloween, 51 jaar · Groningen
Je durft voor jezelf op te komen en vind niet alles zomaar goed. Je geeft tegengas maar slaat daar niet in door. Jaloers ben