Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het leven. Alleen dingen die we willen doen en ook plezier maken.
Monique24, 50 jaar · Veldhoven
♥ Noord-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Eerlijkheid is voor mij het sleutelwoord. Iedereen stoot wel eens zijn neus maar dat is echt belangrijk. Ik zoek een open man die goed kan praten over alles en waarmee ik ook kan lachen.
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sammie800, 54 jaar · Almere
hou van eerlijkheid en niet van liegen en dat je sportaan bent
Freiheid69, 51 jaar · Antwerpen
Kort over jou: klaar met je verleden, zin in de toekomst! Attent, humor, gezellig en lief
Kpppigg, 50 jaar · Hoogkarspel
Ben jij ook op zoek naar geluk? Ben je iemand die gewoon iemand nodig heeft in zijn leven?
CollieLover01, 51 jaar · Engelmanshoven
Als je een man bent die graag wat avontuur en plezier wil hebben, kunnen we misschien samen genieten. Als je volwassen genoeg
Proostroos, 50 jaar · Renesse
Je bent een spontane man die ook zin heeft om leuke dingen te ondernemen en niet alleen op de bank te zitten. Je hebt je woordje
BuurVrouwen, 50 jaar · Sint Jansklooster
Een leuke man met goede positieve instelling, lekkere erotische trekjes. verzorgd, hygienisch en bij voorkeur groot geschapen.