Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
Ik hoop hier een man te vinden die mij wel leuk genoeg vind om mijn doel te bereiken om samen gelukkig de 100 jaar te halen en het liefst in goede gezondheid.
In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar nooit de bruid. Dat is wel iets dat ik altijd jammer heb gevonden, maar goed het is nog niet te laat natuurlijk. Heb je interesse in een schat van een vrouw die het serieus met je meent?
Ik wil een man in mijn leven hebben en alle dingen doen die we leuk vinden. Ik wil een maatje hebben en doen wat we willen in het leven. Alleen dingen die we willen doen en ook plezier maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LeonievanH, 50 jaar · Zepperen
Iemand die eventueel openstaat voor een Lat en niet direct alles aan de kant wilt gaan gooien. Ik wil namelijk niet direct
FasionhWoman, 52 jaar · Sneek
Een man die geen problemen heeft met een druk sociaal leven en daar misschien zelf ook last van heeft. Mijn deurbel gaat regelmatig
67nielle, 50 jaar · Haelen
Ik hoop dat je me hier vandaag een bericht gaat sturen. Ik beloof je dat we goed voor elkaar zullen zijn. Ik wacht hier gewoon
Sa64ne, 53 jaar · Helen-Bos
Wil jij ook graag iets moois beginnen? Als je wat ouder bent is het helemaal niet erg hoor. En iets jonger natuurlijk al helemaal
Raining, 51 jaar · Oostvoorne
Volgt
CarolaT, 53 jaar · Amstelveen
Iemand die zich graag bij andere aansluit en weet hoe plezier te maken. Geen saaie vent die maar voor zich zit uit te staren.