Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers. Leeftijd en dergelijke maken me eigenlijk niks uit.
jij weet precies wat je wilt en gaat direct op je doel af, zonder enige twijfel. Helemaal als het op hete seks komt! Ik hou van een ondernemende man die sterk in zijn schoenen staat en in bed! Je bent verzorgd, hygienisch, zijn toch wel een pre voor mij. fysiek sportief, niet roker
Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.