Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden is een afgesloten boek je bent klaar voor een nieuwe toekomst. Je geniet ervan om samen diepzinnige gesprekken te voeren!
We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar de achterliggende gedachte blijft. Ik wel echt op zoek naar een relatie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Susanjanehelm10, 52 jaar · Oosterblokker
i am looking for love and marriage
Kalinka1967, 50 jaar · Arnhem
Jij bent een vent die weet wat hij wilt en laat me als het nodig is alle hoeken zien, leeftijd speelt geen rol maar ervaring wel.
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
Janet65, 52 jaar · Assen
Leuke respectvolle nuchtere Hollandse man, ook uit op een leuke chat? Eens kijken of dat lukt, als jij denkt dat je humor hebt,
Emma5, 54 jaar · Antwerpen
alleen met foto reageren
Saskiaopzoek, 52 jaar · Lochristi
Een leuke man gezocht, die met mij mee wilt naar partijtjes en feestjes. iemand die volop wilt genieten en dat samen met mij