In dit leven wil ik graag de kans krijgen om echte liefde te ervaren. Ik ben het soort vrouw dat altijd het bruidsmeisje is maar nooit de bruid. Dat is wel iets dat ik altijd jammer heb gevonden, maar goed het is nog niet te laat natuurlijk. Heb je interesse in een schat van een vrouw die het serieus met je meent?
Als je jezelf al in mijn tekst kan vinden is er weinig wat een leuk gesprek in de weg zal gaan staan. Ik ben altijd bereid met een open blik iemand te ontmoeten en hoor graag alle bedenkingen of dingen die een persoon meegemaakt heeft in zijn leven.
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Leanore, 53 jaar · Drachten
Ik hoop hier een leuke man te ontmoeten, die ten eerste mij seksueel kan bevredigen, Die net als mij liefde en romantiek zoekt
SadGirll, 51 jaar · Nieuwegein
Je bent een man die zich niet enkel op het uiterlijk van een vrouw baseert. Je voert graag een interessant gesprek met een dame
Moedernatuur01, 54 jaar · Bunsbeek
Laat ik open, ik wil het graag zien!
Sub Miranda, 54 jaar · Nijmegen
Volgt
Cynthia246, 54 jaar · Eelde
Als u op zoek bent naar de aandacht van een vrouw. Ik ben hier bereid om je te geven wat je wilt. Als je op zoek bent naar een serieuze
Dolfijntje64, 52 jaar · Wilrijk
Ik zoek een toffe gekke meid 35 tot 47 j voor lat relatie , GEEN MANNE !?