Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.
Je bent een leuke, liefdevolle man die van rijpe vrouwen houdt in plaats van die jongere meiden hier op de site. Je moet wel een lekker geurtje hebben want dat brengt me echt op gang. En vooral, je moet tijd hebben om die met mij door te kunnen brengen.
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij wijze van want wanneer is het tijd voor gezelligheid? Juist ALTIJD !!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jennylots, 53 jaar · Antwerpen
Een man die zich bij mij op zijn gemak voelt, is ook een man die erg vurig is en er geen genoeg van kan krijgen. Hij heeft echt mijn
Ikligtklaar, 52 jaar · Eppenhuizen
Mooiste zou zijn als je houdt van beffen, en lekker vingeren of speeltjes gebruiken bij een dame
Spinke, 52 jaar · Dendermonde
Spannende man, allen voor een seksrelatie. niks vast.
Meis67, 50 jaar · Kortrijk
Zin in een kinky date? Of liever een ander rollenspel? Ik sta open voor suggesties.
Bridge2018, 50 jaar · Hellouw
Ben je ook goed in je hart. Wil je iemand ook goed behandelen als je zo behandeld word. Dan gaat het vast erg leuk worden. Gaan