Mijn ideale partner, moet natuurlijk ook wel singel zijn. Ik heb geen problemen ermee als je rookt, maar ik vind het wel een slechte eigenschap, integer en bovenal een goede uitstraling, niet aan de drugs en van goede komaf. Groetjes.
Wat ik zoek is een leuke, vriendelijke en humorvolle man voor een leuke date. Ik hou niet van zuurpruimen of al te serieuze mannen en al helemaal niet van mannen die zichzelf graag horen praten en geen oog / oor hebben voor andermans verhalen. Dus herken jij je zelf, dan mailen.
Ik zoek dus een lekkere potente kerel, die geil genoeg is om meer dingen te doen dan alleen maar neuken. Als jij denkt mijn record te kunnen verbreken op verschillende manieren, dan kom ik graag en snel met jou in contact. Als je me snel een persoonlijk mailtje stuurt kunnen we het één en ander