Je snapt dat ik na een paar jaar geen sex hebben misschien een beetje onzeker ben geworden en neemt me mee in een wereld van sex, erotiek en samen met me laat je ons genieten.
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers. Leeftijd en dergelijke maken me eigenlijk niks uit.
Jij bent ook niet van het los bondige leven maar hebt zin om wat moois op te gaan bouwen. Samen genieten en plezier hebben en een beetje romantiek is wat jou ook aanspreekt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Warejacobina, 53 jaar · Grimbergen
Volgt
MiriaM23xx, 51 jaar · Overberg
Je vindt het niet erg om wat klusjes te doen en me gezelschap te houden, op zijn minst toch tijdens het avondeten. Je bent aardig
Barbammam, 52 jaar · Venray
ik heb een oog voor de jongere mannen. De heren van mijn leeftijd bevallen mij niet zo. En ik vind dat het eens tijd word voor
Truus 47, 51 jaar · Delft
volgt
Riekse, 54 jaar · Dordrecht
tja.... ik ben benieuwd. wacht je reactie wel af.
Benjijookalleen, 52 jaar · Amersfoort
Ik sla je aan de haak en controleer of je niet ondermaats bent, want ik wil wel de rest van mijn leven met je door kunnen brengen,